طراحی وب سایت

چرا باید وبسایت داشته باشیم؟!

همانطور که برای اعتماد به یک شرکت و کسب و کار نیازمند یک آدرس و شماره تلفن واقعی برای مراجعه‌ی حضوریست در دنیای امروز که همه چیز به سمت آنلاین شدن پیش رفته است وجود وبسایتی مناسب و درخور شرکت شما بر بستر اینترنت امری ضروری میباشد. درواقع وب سایت شما همان دفتر یا فروشگاه شماست در دنیای اینترنت و با وجود دانش امروزی، نشانیست برای اثبات قانونی بودن کسب و کار شما.

وبسایت میتواند کسب وکار شما را نه فقط در شهر و یا استان معرفی کند بلکه با استفاده از یک وبسایت قوی و حرفه ای میتوانید کسب وکار خود را سطح کشور و حتی جهان معرفی کنید و حتی بعد از مدتی به فکر گسترش کسب و کار خود و درصورت امکان به فکر صادرات محصولات و یا خدمات خود به تمام نقاط دنیا باشید.

امروزه تمامی کسب و کارها از رستوران ها گرفته تا تاکسی ها، شرکت های کوچک و بزرگ، آتلیه های عکاسی، آرایشگاه ها، فروشگاه های پوشاک و… همگی به سمت گسترش کسب و کار خود در دنیای اینترنت روی آورده اند زیرا هرچه دیرتر برای این امر مهم اقدام کنند از رقیبان خود عقب خواهند ماند و سهم بزرگی از بازار را از دست میدهند.

طراحی سایت گردشگری، آژانس های هواپیمایی و شرکت های مهاجرتی

در دنیای امروزکه شرکت‌های گردشگری بزرگی همچون الی گشت، لست سکند، علی بابا و… تقریبا 90 درصد بازار گردشگری را به خود اختصاص داده‌اند نباید از قافله عقب ماند. به همین دلیل شرکت‌های گردشگری جدید و نوپا نیز باید در جهت مدرن شدن گام بردارند. سایت‌های گردشگری از آن دسته سایت‌هایی هستند که ناخواسته بازدیدکننده‌ی بالایی خواهند داشت زیرا نسل امروزی اگر برنامه ای برای مهاجرت نداشته باشند حداقل برای تفریحات و خرید تورهای مختلف در دنیای اینترنت سرچ میکنند و به دنبال سرویس دهنده های مناسب در این زمینه هستند. بنابراین داشتن یک سایت حرفه‌ای با سئوی موفق لازمه‌ی پیشرفت این نوع کسب و کار است.
اطلاعات بیشتر

طراحی سایت شرکتی

امروزه با حضور گسترده‌ی  مشتریان در فضای مجازی، لزوم حضور شرکت ها در اینترنت بیش از پیش احساس می‌شود. این حضور در قدم اول نیازمند داشتن یک سایت شرکتی خوب با کیفیت مناسب است. داشت یک سایت برای شرکت‌ها مانند داشتن شعبه‌ای جدید در اینترنت است که از طریق آن می توانند محصولات و خدماتشان را به مشتریان خود ارائه داده و بدون واسطه با قیمتی مناسب‌تر به فروش برسانند. با توجه به آنلاین بودن تمامی کسب و کارها در زمان حال و آینده تمامی شرکت ها از جمله شرکت ها مهاجرتی، شرکت های تولیدی، خدماتی، فروشگاهی و… باید وبسایتی برای رسمیت بیشتر داشته باشند.
اطلاعات بیشتر

طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه های اینترنتی که امروزه همه با آن سروکار دارند یکی از بیزینس های بزرگ قرن میباشد که حجم عظیمی از معاملات بر بستر اینترنت و در فروشگاه های اینترنتی انجام میشود، بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا آمازون و در ایران دیجی کالا هستند، بسیاری از شرکت ها ویا اشخاص حقیقی که صاحب کسب و کاری هستند محصولات خود را در وبسایت بصورت اینترنتی به فروش میرسانند، از مزایای این روش بصرفه بودن آن میباشد زیرا شما با صرف هزینه اندکی ویترین عظیمی از محصولات و خدمات خود را در معرض دید میلیون ها نفر قرار میدهید. تا به امروز کسب و کارهایی موفق بوده اند که با ورود به دنیای اینترنت، کسب و کار خود را گسترش داده اند.

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت شخصی

افراد زیادی هستند که برای بیشتر دیده شدن و نمایش فعالیت و نمونه کارهای خود در زمینه های مختلف، از جمله عکاسی، گرافیک، هنر، موزیک و… اقدام به طراحی وبسایتی شخصی به نام خود میکنند. این امر امروزه به دلیل روی آوردن تمامی کسب و کارها به دنیای اینترنت به موضوعی عادی تبدیل شده است و شما هم میتوانید وبسایتی به نام خود داشته باشید تا از طریق آن خود را به افراد مختلف در هر نقطه از جهان معرفی کنید.

اطلاعات بیشتر

طراحی سایت رستوران و تالار

امروزه با توجه به عرضه غذا بصورت آنلاین اکثر رستوران ها و فست فود های مختلف برای عقب نماندن از سایر رقیبان خود بخشی از فعالیت های خود را به فروش اینترنتی اختصاص داده اند. از طرفی رستوران های لوکس و زنجیره ای علاوه بر ارائه آنلاین غذا برای معرفی غذاهای خود، برند سازی هم میکنند که لازمه ی برند سازی داشتن وبسایتی مناسب و درخور آن رستوران و یاتالار میباشد. با وجود وبسایتی اختصاصی و مناسب، علاوه بر ارائه منوی غذا و معرفی خدمات و سرویس ها، میتوانید اطلاعات تماس و آدرس را نیز در اختیار مشتریان خود قرار دهید و از آن ها برای حضور در رستوران و یا تالار خود دعوت به عمل آورید.

اطلاعات بیشتر

نمونه کارها در حال آماده سازی برای نمایش میباشند

فهرست
سوالی دارید؟ آنلاین چت کنید