طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل

امروزه گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن موبایل به دو دوست جدا نشدنی تبدیل شدند که در لحظه به لحظه زندگی بسیاری از ما حضور فعال دارند.

امروزه تمامی کسب و کارها به سمت آنلاین شدن سوق پیدا میکنند و معمولا کسب و کارهایی که مجموعه ای قوی شامل وبسایت حرفه ای و سئو شده، اپلیکیشن قوی برای نصب روی موبایل های هوشمند و استراتژی بازاریابی دقیق و هدفمند را در اختیار داشته باشند، همیشه نسبت به رقبای خود جلوتر بوده و سهم بیشتری از بازار را در اختیار خواهند داشت. اپلیکیشن موبایل یکی از راه های موثر و مفید برای برندسازی و تعامل بیشتر با مشتری میباشد.

شاید هنوز هم این سوال در ذهنتان هست که چرا اپلیکیشن موبایل؟

امروزه مردم زمان زیادی را با گوشی‌های هوشمند می‌گذرانند بصورتی که روز به روز آمار استفاده از گوشی در بین مردم بیشتر میشود و پیش بینی های انجام شده بیانگر این است که در آینده ای نه چندان دور، تمامی کارها از طریق گوشی های هوشمند قابل انجام خواهند بود. پس با حضور فعال در این حوزه میتوان سهم عظیمی از بازار و مشتریان را در زمان حال و آینده به خود اختصاص داد.

شما با داشتن یک اپلیکیشن موبایل می‌توانید امکانات و خدمات مختلفی را بصورت ساده در اختیار مشتریانتان قرار دهید، با این کار برای مشتریان خود ارزش قائل شدید و حتی قادر خواهید بود خدمات، سرویس ها و یا محصولات خود را به فروش بگذارید.

داشتن اپلیکیشن قوی در کنار وبسایت به نوعی موجب تمایز میان شما و رقیبانتان در بازار کار خواهد شد. چگونه؟ به این صورت که تا به امروز با وجود پیشرفت روزافزون اپلیکیشن های موبایل، کسب و کارهای کوچک و بزرگ کم کم به سمت اپلیکیشن روی می آورند، درصورتی که شما پیشتاز در این مورد باشید از اعتبار بیشتری نزد مشتریان برخوردار خواهید بود زیرا همانطور که در بالا گفته شد، مجموعه ی وبسایت، اپلیکیشن و استراتژی هدفمند میتواند مانند بمب پیشرفت و ترقی کسب و کار شما باشد.

ما در مجموعه فابیت با در اختیار داشتن متخصصین به نام این حوزه، سابقه‌ی درخشان در ساخت اپلیکیشن موبایل برای اندروید و IOS داریم و آماده خدمت رسانی به کسب و کار شما هستیم.

اپلیکیشن موبایل

نمونه پروژه های انجام شده اپلیکیشن موبایل

کیف پول الکترونیکی پولیتو

پولیتو، یک واژه ترکیبی از پول که نمایانگر یک ارزش مادی و ضمیر دوم شخص تو می باشد، که به معنی دارائی تو یا موجودی تو می باشد. پولیتو قرار است به عنوان یک کیف پول الکترونیکی عمل کند که در قالب اپلیکیشن بر روی گوشی های هوشمند نصب شده و کاربران بدون نیاز به کارت بانکی و بدون استفاده از نرم افزارهای موبایل بانک و اینترنت بانک ها می توانند تراکنش های خود را انجام دهند. عمده فعالیت پولیتو بر روی تراکنش های خرد خواهد بود. در نرم افزار پولیتو همواره سعی شده است از تکنولوژی های روز دنیا بهره گرفته شود تا لذت استفاده از فناوری در تراکنش های بانکی را به کاربران خود هدیه دهد.

سرویس هوشمند تاکسی آس (مشابه اسنپ)

با نرم افزار تاکسی هوشمند همراه آس فقط با چند کلیک (تاچ) می توانید درخواست تاکسی را ثبت نمایید. از آنجایی که فقط راننده های آژانس های تاکسی تلفنی می توانند در این نرم افزار مشغول به کار شوند لذا این نرم افزار علاوه بر کمک به توسعه فعالیت آژانس های تاکسی سرویس و جلوگیری از حذف آنها این اطمینان را به مسافر میدهد که راننده ای اعزام شده برای ارائه خدمات مورد تایید اتحادیه مربوطه می باشد.

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی کانت کالا

کانت کالا با طراحی نرم افزار فروشگاهی حرفه ای زمان را برای مشتریان عزیز که همانند جواهری با ارزش است (زمان) را غنیمت شمرده و به جای گشتن در خیابان های پر تردد و پر از صدا و الودگی این امکان را فراهم نموده تا در منزل یا محل کارتان با تکیه بر صندلی و از طریق تلفن همراه خود اجناس مورد نیاز خود را انتخاب نمایید و در سریعترین زمان دریافت نمایید.

سرویس هوشمند تاکسی ترنج (مشابه اسنپ)

با نرم افزار تاکسی هوشمند ترنج در استان گیلان میتوانید درخواست تاکسی بصورت آنلاین ارسال کنید. این نرم افزار مشابه نرم افزارهای معروف اسنپ و تپسی میباشد و کارکرد آن دقیقا مشابه این اپلیکیشن ها میباشد. این سرویس در استان گیلان فعال میباشد.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی آی لینگو

اپلیکیشن غول همراه

غول چراغ جادو، موجود قدرتمندی بود که می توانست در چشم برهم زدنی آرزوهای صاحب خود را برآورده کند. همه ما با شنیدن این افسانه هیجان انگیز حتی برای یک بار هم که شده آرزوی به دست آوردن چنین چراغ جادویی را داشته ایم. حالا اپلیکیشن غول همراه ساخته شده تا همه ما غول جادویی خود را داشته و از آن برای رسیدن به رویاهایمان کمک بگیریم. غول همراه در ابتدا از شما می خواهد که اهداف خود را تعیین کنید. سپس تمرکز شما را به اهدافتان معطوف کرده و با پیگیری آن ها شما را به رویاهایتان نزدیک میکند.

درخواست آنلاین اپلیکیشن موبایل

درخواست سایت

فهرست
سوالی دارید؟ آنلاین چت کنید