عکاسی صنعتی فرش

فرش، به عنوان یکی از هنرهای اصیل، دیرپا و سنتی ما ایرانی‌ها ست که از افتخارات فرهنگ ملی ما در جهان نیز محسوب می‌شود. به لحاظ اقتصادی، فرش ارزش اقتصادی بالایی برای فعالان این صنعت مهم دارد. معرفی زیبایی‌های فراوان این هنر ملی، با استفاده از تکنیک‌های تبلیغاتی موثر خواهد بود که این مهم، نقشی به سزا در بالا رفتن میزان اقبال عمومی در داخل کشور و حتی خارج از کشور دارد. از آنجا که نقشه و ترکیب رنگ فرش، اصلی‌ترین وجهه و ویژگی فرش را تشکیل می‌دهد، عکاسی تبلیغاتی فرش ماشینی و دستبافت، به توان و ظرفیت بالایی نیاز دارد تا بتواند ویژگی‌های فرش را به طور کامل و درست به مخاطب نشان دهد. با گرفتن عکس‌های مناسب، زیبا و حرفه‌ای، می‌توان فرش دستباف ایرانی و فرش ماشینی را به نحو مناسبی به مشتریان ایرانی و البته خارجی، معرفی کرد.

به خوبی می دانیم که هر کالایی برای مطرح شدن، نیاز دارد که خوب دیده شود. آن هم برای کالای ارزشمند و هنری مانند فرش که می بایست به درستی و شایستگی و کاملا هنرمندانه تمام زیبایی ها و ظرافت های آن برای علاقمندان هنر فرش، نمایش داده شود و به واقعیت نزدیک شود آن چنان که مخاطب حس کند فرش در مقابل دیدگانش قرار دارد.

یکی از خدمات گروه دیجیتال مارکتینگ فابیت راه اندازی تیم حرفه ای عکاسی با حضور عکاسان مجرب و متخصص در حوزه فرش می باشد که هدف و کارشان تلاش برای خوب دیده شدن شماست.

مزایای عکاسی حرفه ای از فرش

– معرفی فرش ها و استفاده از تصاویر آن در نمایشگاه های داخلی و خارجی به صورت کاتالوگ

– استفاده از تصاویر فرش ها در بروشورهای تبلیغاتی

– نمایش تصاویر هنری از فرش ها در شبکه های اجتماعی

– ارسال تصاویر فرش برای مشتریان خارجی و یا تجار خارج از کشور

در اینجا میتوانید تعدادی از نمونه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی فرش که توسط تیم عکاسی فابیت در پروژه های مختلف ثبت شده است را ببینید.

عکاسی صنعتی فرش 17
عکاسی صنعتی فرش 7

نمونه عکاسی فرش ماشینی و دستبافت

درخواست آنلاین وبسایت

درخواست سایت

فهرست
سوالی دارید؟ آنلاین چت کنید