عکاسی صنعتی

در دنیای اینترنت هر کسب و کاری نیاز به عکاسی دقیق و به نوعی عکاسی صنعتی و یا تبلیغاتی دارد، زیرا خریدار و یا استفاده کننده از خدمات بصورت حضوری قادر نخواهد بود شرکت شما و یا محصول شما را لمس کند تا بتواند انتخاب دقیقی داشته باشد، به همین دلیل استفاده از عکس های باکیفیت در وبسایت ویا شبکه های اجتماعی انتخاب را برای مشتری راحت تر خواهد نمود. علاوه بر آن زیبایی که عکس های صنعتی به محیط وبسایت و شبکه های اجتماعی شما میدهند همواره سبب جذب کاربران به محصول یا خدمات شما میشود. عکاسی صنعتی شاخه‌ای از عکاسی است که در آن شما قادر خواهید بود محصولات و سرویس هایی که ارائه میدهید را برای مشتریان خود با جزئیات به نمایش بگذارید.
بطور کل دونوع عکس تبلیغاتی و یا صنعتی داریم:
1- عکاسی تبلیغاتی زمینه ساده
2- عکاسی تبلیغاتی دکوراتیو

عکاسی صنعتی از جمله‌ اجزای جدا نشدنی یک کسب و کار است و بر رشد و توسعه‌ی بازار و مشتریان تاثیر مستقیم دارد و نقش مهمی را ایفا می‌کند. در طراحی کاتالوگ، قرار دادن محصولات در سایت شرکت و… کیفیت و وضوح عکس اهمیت بالایی دارد. همچنین در حال حاضر اینستاگرام و تلگرام منابع خوبی برای انتشار عکس و تصاویر بوده و در این زمینه کیفیت عکس برای جذب مخاطب ار اهمیت بالایی برخوردار است.

عکاسی تبلیغاتی غذا و رستوران

یکی از اصول برندسازی برای رستوران ها و فست فود های لوکس و درجه یک که به دنبال برند شدن در شهر و یا کشور هستند نشان دادن غذا بصورت جذاب به مشتری میباشد، علاوه بر غذا نمایش محیط رستوران بصورت منحصر به فرد در جذب مشتری بسیار مفید و موثر است. لازمه ی برند سازی قوی برای رستوران ها و فست فود ها، عکاسی تبلیغاتی میباشد.
اطلاعات بیشتر

عکاسی تبلیغاتی لوازم آرایشی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصولات آرایشی اگر خلاقانه و با کیفیت باشد و توسط یک تیم عکاسی حرفه ای صورت گیرد می تواند اثرگذار ترین روش، جهت جلب اعتماد مخاطب برای استفاده از آن باشد. هنگامی که صحبت از تجارت الکترونیک در میان است مهمترین مطلب مورد توجه این است که ارزش درک شده از محصولات شما و اعتماد به کسب و کارتان اغلب با کیفیت بروشور ها، کاتالوگ ها، طراحی سایت و یا صفحات اجتماعی شما قضاوت می شود.

در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصولات آرایشی باید علاوه بر نمایش نام برند شما با یک نگاه، به ببینده کارایی محصول را نمایش دهد. ایده های شگفت انگیز و اغراق آمیز در طراحی و چیدمان و نورپردازی ماهرانه می تواند جلوه های بصری فوق العاده ای از محصولات آرایشی ایجاد نماید و در نهایت این امر باعث افزایش فروش و رونق کسب و کار شما می شود.

اطلاعات بیشتر

عکاسی صنعتی فرش

فرش، به عنوان یکی از هنرهای اصیل، دیرپا و سنتی ما ایرانی‌ها ست که از افتخارات فرهنگ ملی ما در جهان نیز محسوب می‌شود. به لحاظ اقتصادی، فرش ارزش اقتصادی بالایی برای فعالان این صنعت مهم دارد. معرفی زیبایی‌های فراوان این هنر ملی، با استفاده از تکنیک‌های تبلیغاتی موثر خواهد بود که این مهم، نقشی به سزا در بالا رفتن میزان اقبال عمومی در داخل کشور و حتی خارج از کشور دارد. از آنجا که نقشه و ترکیب رنگ فرش، اصلی‌ترین وجهه و ویژگی فرش را تشکیل می‌دهد، عکاسی تبلیغاتی فرش ماشینی و دستبافت، به توان و ظرفیت بالایی نیاز دارد تا بتواند ویژگی‌های فرش را به طور کامل و درست به مخاطب نشان دهد. با گرفتن عکس‌های مناسب، زیبا و حرفه‌ای، می‌توان فرش دستباف ایرانی و فرش ماشینی را به نحو مناسبی به مشتریان ایرانی و البته خارجی، معرفی کرد.

اطلاعات بیشتر

عکاسی صنعتی پوشاک

فروش آنلاین پوشاک از پیراهن و شلوار گرفته تا کفش و شال و مانتو امروزه یکی از جذاب ترین فروش های اینترنتی است که در حال انجام میباشد و همیشه طرفداران خود را دارد، اما نکات زیادی در فروش این نوع فروشگاه های اینترنتی موثر هستند یکی از مهم ترین و اصلی ترین آن ها عکاسی از محصولات و نوع نمایش آن به خریدار میباشد. عکاسی صنعتی پوشاک یکی از خدمات ما در مجموعه فابیت میباشد.
اطلاعات بیشتر

عکاسی صنعتی جواهر

یکی از سخت‌ترین نوع عکاسی تبلیغاتی، عکاسی جواهرات است زیرا کنترل نور در آن به دلیل انعکاس نور بسیار دشوار است. ازطرفی برای فروش جواهرات شما باید بتوانید جواهر خود را بصورت دقیق و با جزئیات کامل به خریدار نهایی نشان دهید زیرا جلب اعتماد مشتری برای خرید مجازی و محصولاتی همچون جواهر که قیمت بالایی هم دارد بسیار سخت است و تنها چیزی که میتواند بین مشتری و محصول ارتباط مستقیم برقرار کند نوع عکاسی از آن جواهر خواهد بود.
اطلاعات بیشتر

عکاسی صنعتی لوازم خانگی

لوازم خانگی و دکوراسیون منزل هم یکی دیگر از محصولاتی هستند که امروزه به تدریج بازار آنلاین ها درحال پیشرفت استو فروشگاه هایی راه اندازی شده اند که ارائه دهنده این محصولات هستند. برای بالا بردن فروش این محصولات مشتری نهایی نیاز به دیدن محصول از زوایای مختلف دارد. ما در فابیت با عکاسی تبلیغاتی از محصولات شما مشتری را غرق در جزئیات خواهیم نمود تا بتوانیم در جلب اعتماد مشتریتان نقش کوچکی ایفا کنیم.
اطلاعات بیشتر

فهرست
سوالی دارید؟ آنلاین چت کنید