خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

سئو یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که فارغ از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر، می تواند بازدهی وب سایت را بطور قابل توجهی افزایش دهد.
بطور کل سئو، مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

زمانی که شما برای خود و یا شرکت خود اقدام به طراحی وبسایت میکنید این نکته را در نظر بگیرید، اگر هدف شما از طراحی وبسایت جلب مشتری و معرفی خدمات میباشد باید به فکر سئو هم باشید زیرا اگر وبسایت شما دارای سئوی مناسبی نباشد با سوزنی در انبارکاه هیچ فرقی نخواهد داشت زیرا بین تمامی وبسایت هایی که وجود دارند همیشه گم خواهد بود. به همین دلیل برای جذب کاربران و بازدیدکنندگان بیشتر و ارائه خدمات و محصولاتتان به آن ها باید وبسایت شما دارای سئوی مناسبی باشد تا سبب ارتقاء کسب و کار شما و افزایش مشتریانتان شود.

یکی از خدمات ما در مجموعه فابیت خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت طبق جدیدترین الگوریتم های گوگل میباشد، ما با در اختیار داشتن تیمی قوی شامل، استراتژیست، متخصص ابزاهای گوگل نظیر Google Analytics و Google Search Console، تولید کننده محتوای یونیک و… به بالا آمدن وبسایت شما در بین رقبا کمک خواهیم کرد و تا رسیدن شما به اهدافتان در کنارتان خواهیم بود.

اهمیت سئو در چیست

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

 کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

گوگل موتوری هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آنها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند، با این حال محدودیت‌هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

ربات های خزنده گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. این فاکتورها را اصطلاحا onpage seo می نامیم و برای موفقیت باید دقیقا بدانیم که این فاکتورها در سئو چیست.

فهرست
سوالی دارید؟ آنلاین چت کنید