ما کی هستیم؟!

مجموعه دیجیتال مارکتینگ فابیت از سال 2013 میلادی فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مارکتینگ و برندینگ آغاز کرده است و با رویکردی حرفه ای توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. ما تا به امروز افتخار همکاری با بسیاری از برندها و شرکت های معتبر را داشته ایم که به تعدادی از این شرکت ها در بخش نمونه کارهای ما اشاره شده است.

هدف اصلی ما همواره ارائه خدمتی صادقانه در جهت پیشبرد اهداف شرکت ها در فضای مجازی و دنیای اینترنت بوده است. امروزه مشتریان به دنبال راحت ترین راه برای یافتن شرکت یا شخص برای برطرف کردن نیازهای خود میباشند. در دنیایی که کسب و کارهای اینترنتی نسبت به کارها و مشاغل سنتی سبقت گرفته اند هیچ شرکتی نباید از این قافله عقب بیفتد، زیرا این امر موجب از دست دادن سهم عظیمی از بازار کار خواهد شد.

فابیت ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس های دیجیتال مارکتینگ شامل: طراحی و توسعه وبسایت، سئو و کسب رتبه در گوگل ، طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، گرافیک و طراحی هویت سازمانی برای برند ها و شرکت ها، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی، تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی میباشد. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم، یک مجموعه خلاق، جوان و حرفه ای. یک طرح بازاریابی جامع و مهارت برای اجرای آن. اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین، یا یک وبسایت منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

تیـــم مـــا

null

علیرضا جهانگیری منش

طراح وبسایت و اپلیکیشن
null

مهدی قناد

عکاس و گرافیست
null

حسین نظری

موسس و برنامه نویس ارشد
null

نیلوفر خسروی

گرافیست ارشد
null

زهرا ملکی

طراح و مدیر وبسایت
فهرست
سوالی دارید؟ آنلاین چت کنید